Akcja pt.: ,,Dzień Piżamy – obudź w sobie Anioła’’

DRODZY RODZICE!!

W piątek 29.10.2021r. w naszym przedszkolu organizowana będzie akcja pt.: ,,Dzień Piżamy – obudź w sobie Anioła’’ Tego dnia dzieci przynoszą do przedszkola piżamę, w którą panie przebiorą dzieci i będą w niej chodzić cały dzień.

Podczas wydarzenia,  na ile jest to możliwe uczestnicy  są ubrani  w piżamy. W ten sposób chcemy przekazać wsparcie i solidarność z  osobami chorymi, szczególnie dzieciom i młodzieży z chorobą nowotworową. Piżama może być zastąpiona innym strojem.

Wydarzenie ma charakter charytatywny i zachęca uczestników do wsparcia zbiórki na rehabilitację dzieci po chorobie nowotworowej i wsparcie ich podczas leczenia. Proponowana przez organizatora cegiełka wynosi 5 zł. Pieniądze będzie można wrzucić do skarbonki u pań w holu przedszkola, bądź u pań w grupie.