2022/2023

W roku szkolnym 2022/2023 grupa „Sówki” realizuje Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „W tekturowym świecie dobrze bawić się będziecie” o tematyce ekologicznej. Udział w projekcie ma zachęcać dzieci do odkrywania świata, ma pobudzać kreatywność, ma dawać radość tworzenia ale przede wszystkim pokazywać, jak młody człowiek każdego dnia i w każdej sytuacji może wiele zrobić dla dobra naszej planety.

W roku szkolnym 2022/2023 nasze Przedszkole realizuje Projekt Edukacyjny „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”, który podejmuje tematy znane wszystkim dzieciom, np. jak radzić sobie z emocjami, jak rozwiązywać problemy oraz jak odnaleźć się w świecie.

Book titled 'Podsumowanie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego 'Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji''Read this book made on StoryJumper