Drodzy Rodzice

Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2018/2019. W związku z tym chciałabym powitać Was wszystkich a szczególnie dzieci w progach naszego przedszkola. Będzie to rok dla nas wszystkich pełen zmian związanych z przeniesieniem naszej placówki do nowego budynku przy ul. Mickiewicza 2b. Chciałam Państwa poinformować, iż od 3 września 2018 r. grupy: 3, 3-4, 4, 5, 6 I, 6 II- latki rozpoczynają rok szkolny w budynku naszego przedszkola. Grupa 5 – 6 latki jest grupą zamiejscową i od poniedziałku będą uczęszczać do budynku przy ul. Mickiewicza 2 w godz. 6.30 – 16.30. Chciałabym w tym miejscu serdecznie przeprosić rodziców za wszelkie zaistniałe niedogodności , które wynikają z nadal prowadzonych prac remontowo – budowlanych w pomieszczeniach po byłej szkole podstawowej. Jest to stan krótkotrwały, który potrwa do października. Pomieszczenia przeznaczone dla grupy 5-6 latki są przygotowane do przyjęcia dzieci.

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego życzę Państwu wiele radości i satysfakcji z osiągnięć dzieci, a przede wszystkim zachęcam do współpracy.

Dyrektor przedszkola nr 6 im. Słoneczna Szósteczka w Augustowie Danuta Jańczak