Konkurs Czytelniczy pt.: ,,Wiedza o literaturze dziecięcej” – w Ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelniczego

W dniu 30 marca 2022r. odbył się w naszym przedszkolu Konkurs Czytelniczy pt.: ,,Wiedza o literaturze dziecięcej” – w Ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelniczego, którego celem było promowanie idei integracji społecznej i współzawodnictwa fair play, rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród Dzieci oraz kształtowanie umiejętności dostrzegania charakteru dydaktycznego bajki i baśni. W Konkursie wzięły udział Dzieci sześcioletnie z sześciu przedszkoli: Przedszkole Nr 1, Przedszkole Nr 2, Przedszkole Nr 3, Przedszkole Nr 4, Przedszkole Nr 6, Przedszkole Sióstr Urszulanek. Dzień Konkursu, choć tak pracowity, pełen wrażeń ale również niezwykle miły, minął bardzo szybko. Pozostały wspomnienia, zdjęcia. Dziękujemy za udaną zabawę i wspaniałą atmosferę.