Nowa przedszkolna grupa specjalna.

Jesteśmy nową powstałą przedszkolną grupą specjalną z przygotowaniem do wszechstronnego rozwoju dziecka z terapią dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka.

Zapewniamy:

• zajęcia edukacyjno-terapeutyczne w grupie 5 osobowej w godzinach od 8.00 do 15.00
  • intensywną terapie dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka
  • zajęcia indywidualne, grupowe, logopedyczne, integracji sensorycznej, pedagogiczno-psychologiczne, alternatywne metody komunikacji
  • interdyscyplinarny zespół specjalistów(pedagodzy, psycholodzy, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta alternatywnych metod komunikacji)
  • sale dostosowane do indywidualnych potrzeb terapeutycznych( sala integracji sensorycznej, sala doświadczania świata, sala logopedyczna, sale indywidualne i grupowe
  • cykliczne konsultacje dla rodziców
  • w roku szkolnym 2019/2020 realizujemy zajęcia specjalistyczne dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w ramach projektu ,,Trampolinka”

Zapraszamy do naszego przedszkola

Adres przedszkola: ul. Mickiewicza 2b