Święto grupy w Tygryskach 23.03.2018

ŚWIĘTO GRUPY – integracyjne zabawy z rodzicami.

Temat zajęć: „Wiosna na łące”

23 marca 2018 roku najmłodsze przedszkolaki – Tygryski świętowały 

1 urodziny grupy.Dobre humory dopisywały, bo wokoło rozbrzmiewała muzyka, która tematycznie związana była z wiosną. Dzieci zaśpiewały piosenki, wraz z rodzicami odtańczyły wesołe pląsy, wykonały wspólną pracę w zespołach, która polegała na wypełnieniu konturów zwierząt ( żaby, kaczki, biedronki i motyle) i wycięciu ich. Dzieci wraz z rodzicami umieściły je na tablicy z krajobrazem wiosennej łąki (sztalugi).

Jeśli urodziny – to koniecznie tort!. Rodzice przygotowali przepyszny słodki poczęstunek, który bardzo smakował dzieciom. A na koniec był urodzinowy prezent, który dzieci otrzymały od pani dyrektor Danuty Jańczak.
        Drodzy rodzice, kochane babcie, dziadkowie! Zawsze oczekujemy Was z niecierpliwością i cieszymy się, kiedy możemy gościć Was w naszej grupie . Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie nam dane spotkać się!