Zajęcia :”W bajkowym ogrodzie ”

W dniach: 12 i 14 maja 2021 odbyły się zajęcia :”W bajkowym ogrodzie ”w ramach realizacji projektu: „Słoneczne przedszkole”

„Mam OKO na ogród”- to hasło drugiego spotkanie z aktorami i animatorami z Teatru pod Orzełkiem, podczas którego dzieci mogły odkrywać swój przedszkolny ogródek za pomocą zmysłu wzroku. Bajkowa Gąsienica przygotowała dla każdego Przedszkolaka zestaw małego odkrywcy – lupę, przez którą podziwialiśmy świat mrówek, biedronek, pająków i roślin.  Oczywiście obudziliśmy również teatralną wyobraźnię, która po krótkiej obserwacji okolicy pozwoliła nam zamalować bajkowe sztalugi różnymi kolorami i kształtami. Na trawnikowej scenie pojawiła się również powiększona czarem teatru scenografia- liście buku i dębu o raz specjalni goście: Pasikonik, Pajęczyca, Tęczowa Stonoga- lalki, które towarzyszyły nam w teatralnej zabawie. Polne kamienie z ogródka przy pomocy wyobraźni i farb – dzieci zamieniły w sympatyczne biedronki 🙂  Było słonecznie i kolorowo! Dziękujemy za wspólną zabawę!