Konkurs recytatorski-wiosna wokół nas 27.03.2018

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w przedszkolnym konkursie recytatorskim, którego tematem przewodnim była wiosna. W konkursie wzięło udział 13 przedszkolaków ze wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci pięknie wyrecytowały przygotowane wiersze, za które otrzymały nagrody. I miejsce zajęła Maja Oleksy z grupy Promyków, II miejsce zajął Jakub Brozio z grupy Żabek , III miejsce otrzymała Julia Zalewska z grupy Biedronek. Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni. Komisja konkursowa przyznała wszystkim dzieciom nagrody rzeczowe w postaci pięknych książek i dyplomy. Nie zabrakło także niespodzianek, gdyż dzieci uczęszczające na kółko teatralne zaprezentowały piękną inscenizację. Gratulujemy!!!