Spektakl: „Szalone Przygody Zuzi i przyjaciół”- 12.04.2018

Wyjazd do Suwalskiego Ośrodka Kultury odbędzie się w dniu 12.04.2018r.

Koszt: 27 zł.

Opis Spektaklu:

Szalone Przygody Zuzi i przyjaciół
Barwna historia odważnej i szczodrej dziewczynki uczy różnicy między byciem hojnym a rozrzutnym i pokazuje, na czym polega prawdziwa wartość pieniędzy. Przypomina dzieciom i dorosłym, że warto być samodzielnym, odważnym, ufać przyjaciołom i nie poddawać się, bo nawet z najtrudniejszej sytuacji zawsze jest wyjście.
Ten dynamiczny spektakl to jednocześnie koncert wypełniony tańcem i piosenkami. Zaprowadzi nas na dachy miasta, do cyrkowego namiotu, a nawet w odmęty Czarnej Hańczy. Oprócz obdarzonej wielkim sercem i tryskającej szalonymi pomysłami Zuzi, jej wiernych i szczerych przyjaciół, bandy przebiegłej Ropulii, spotkamy także łakomego suma, muzykalne rybki, nieporadnych opryszków i uczynnych listonoszy.
Na scenie zobaczymy i usłyszymy młodych artystów z grup tanecznych Suwalskiego Ośrodka Kultury: Radość, Dance Academy, Dotyk Mini i Fleksik, aktorów Teatru Form Czarno-Białych PLAMA i wokalistów Studia Piosenki Świetlik 1. Reżyserem, autorką scenariusza oraz choreografii jest Iryna Popowa, dyrektorem artystycznym projektu – Mihail Nikolov. Muzykę napisał Grzegorz Bogdan, dialogi i teksty piosenek – Paweł Bydelski.