Oferta zadania publicznego „ Czym skorupka nasiąknie za młodu…”

Oferta zadania publicznego „ Czym skorupka nasiąknie za młodu…”

    W  Przedszkolu nr 6 im. Słoneczna Szósteczka w Augustowie od 1 marca do 30 czerwca 2017 roku będzie realizowana oferta zadania publicznego pt. „Czym skorupka nasiąknie za młodu..”. Realizatorem oferty jest Towarzystwo Młodego Krechowiaka w Augustowie. Działania podje w jej ramach skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców naszego przedszkola i nie tylko. Mogą w nich brać udział także dzieci i rodzice z miasta Augustów z innych przedszkoli oraz nie uczęszczające do placówek wychowania przedszkolnego.

             Raz w miesiącu wszystkie dzieci w grupach wiekowych będą uczestniczyć w ciekawych zajęciach dotyczących rozwijania zainteresowań prowadzonych przez : DR WOW – Warszawa, Poznajemy Świat – Kraków, Klanza – Białystok. Ciekawą formą zajęć będą z pewnością spotkania dzieci i rodziców w godzinach popołudniowych w ramach warsztatów: Zabawy ruchowa i integracyjne, wspólne wykonywanie prac plastycznych, wspólna nauka tańca ludowego. W ofercie znalazły miejsce także warsztaty skierowane szczególnie do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym z naszego miasta, które będą prowadzone raz w miesiącu. Z doświadczenia pracy pedagogicznej wiemy, że rodzic często potrzebuje wsparcia dotyczącego wychowania dziecka, co w obecnym świecie nie jest łatwe. Warsztaty prowadzone przez specjalistów CEN  Suwałki  będą formą, która być może da odpowiedź rodzicom na trudne pytania dotyczące wychowania oraz kształtowania osobowości dziecka, tak aby odnosiło sukcesy w dalszej edukacji. W czerwcu zorganizujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom festyn pt. Pobawmy się wspólnie, który poprowadzą animatorzy Klanza w ramach Mobilnego Miasteczka Zabaw.

          Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy, iż nie będzie to czas stracony. Oferta jest współfinansowana przez Gminę Miasto Augustów.

Oferta zadania publicznego: Czym skorupka nasiąknie za młodu …

Harmonogram na marzec 2017 r.

Data Godzina Miejsce zadanie prowadzący
 

10.03.2017

 

15.00  – 16.00

 

Przedszkole nr 6

 

Rodzinne spotkanie integracyjne – dzieci i rodzice na temat : ruchowe zabawy integracyjne

 

 

Choroszewska Ewelina

 

13.03.2017

 

9.00-13.00

 

Przedszkole nr 6

 

Zajęcia „ DR. WOW – eksperymenty rozwijające zainteresowania naukami ścisłymi”

 

 

Pokazy DR. WOW – Warszawa

 

17.03.2017

 

15.00-16.00

 

Przedszkole nr 6

 

Rodzinne spotkanie integracyjne – dzieci i rodzice na temat : ruchowe zabawy integracyjne

 

 

Choroszewska Ewelina

 

20.03.2017

 

16.00-17.00

 

Przedszkole nr 6

 

Warsztat dla rodziców: Umiejętności społeczne dzieci – inteligencja emocjonalna drogą do sukcesu życiowego

 

 

Pracownik CEN Suwałki