Materiały dydaktyczne potrzebne, aby pożytecznie urozmaicić czas pobytu dzieci w domu.

Drodzy Rodzice

Przedstawiamy państwu propozycję firmy Edu Zabawy na skorzystanie z materiałów dydaktycznych, aby pożytecznie urozmaicić czas pobytu dzieci w domu, prosimy w miarę możliwości zapoznać się z podanymi linkami.

Zamknięte szkoły i zawieszone zajęcia dydaktyczne na dwa tygodnie, to informacja, którą żyje cała Polska. Rodzice muszą zorganizować dziecku opiekę, ale co z nauką?

Na naszej stronie znajdą Państwo gotowe do druku karty pracy https://eduzabawy.com/karty_pracy/podzielone tematycznie oraz generatory kart pracy do edycji takich jak nauka pisania, pisanie po śladzie, nauka zegara, grafy matematyczne i wiele innych https://eduzabawy.com/generatory/. Nasze materiały są darmowe, z wysokiej jakości grafikami w formacie PDF. Wygenerowane karty można przesłać uczniom. Ponadto w dziale kalendarz świąt znajdują się dekoracje, dyplomy oraz napisy. Mamy nadzieje, że nasza strona okaże się pomocna nie tylko podczas zawieszonych zajęć ale również i w późniejszym czasie.