CZEKAJĄ WSPANIAŁE NAGRODY! PRZEDSZKOLE ROKU 2018

Przedszkola, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają: zajęcia taneczne z Mobilną Szkołą Tańca PAARO dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2018 w mieście lub powiecie zaproszenie na uroczystą galę wręczenia dyplomów i nagród dla przedszkoli prezentację przedszkola na stronach „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” voucher na promocję przedszkola na łamach „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” o wartości 3000 złotych zaproszenie na certyfikowane sympozjum naukowe organizowane przez Niepaństwową Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Białymstoku Przedszkola, które w każdym powiecie zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają: dyplom potwierdzający zdobycie drugiego lub trzeciego miejsca w plebiscycie zaproszenie na uroczystą galę wręczenia dyplomów i nagród dla przedszkoli prezentację przedszkola na stronach „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” voucher na promocję przedszkola na łamach „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce Dodatkowe nagrody w wojewódzkim rankingu przedszkoli. Przedszkole, które zdobędzie najwięcej głosów, biorąc pod uwagę wyniki głosowań prowadzonych osobno miastach i powiatach, otrzyma: Robot edukacyjny Photon, Certyfikowane szkolenie dla nauczycieli Mata edukacyjna by Photon Entertainment Dedykowane materiały edukacyjne w wersji papierowej Jestem pierwszym na świecie robotem, który rozwija się razem z dzieckiem. Staram się z całych sił, aby dzieci nauczyły się: – logicznego myślenia, – nowych technologii, – podstaw programowania, – szybkiego podejmowania decyzji, – rozwijania pamięci. zestaw upominików z Atrium Biała Przedszkole, które zajmie II miejsce w rankingu wojewódzkim otrzyma: Robot Photon Mata edukacyjna by Photon Entertainment Dedykowane materiały edukacyjne w wersji papierowej Przedszkole, które zajmie III miejsce w rankingu wojewódzkim otrzyma: Robot Photon Mata edukacyjna by Photon Entertainment Trzy najlepsze przedszkola w województwie Podlaskim otrzymają również zestawy książeczek dla dzieci z Księgarni TaniaKsiążka.pl: 

Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/plebiscyty/a/przedszkole-na-medal-najlepsze-przedszkola-i-nauczycielki-najsympatyczniejsze-grupy-maluchow-glosowanie-rozpoczete,13028212/?&utm_source=HP&utm_medium=aliasprzedszkolenamedal&utm_campaign=PRZEDSZKOLE