Dzień Dziecka w naszym przedszkolu.

W dniu 1.06 zaprosiliśmy nasze przedszkolne dzieciaki – te duże i te małe- do świata ciekawych przeżyć i niesamowitych przygód. Wszystko to na zakończenie projektu w ramach oferty zadania publicznego „Czym skorupka nasiąknie za młodu”. Przedszkolaki miały możliwość rozwijania kreatywności, umiejętności współdziałania dzięki specjalnie przygotowanym stanowiskom zabawowym. Podczas tego święta dzieci brały udział w tańcach integracyjnych, wykorzystywały  różnorodne zabawki, sprzęt, środki dydaktyczne służące twórczej zabawie, miały okazję do stworzenia własnego pokazu kuglarskiego i cyrkowego, „przemieniały się” w ulubione postaci dzięki malunkom na twarzy. Tego dnia nie tylko w przedszkolu, ale także na twarzach naszych dzieci zajaśniało słońce.