Oxford University Press udostępniło stronę internetową  z kursu przedszkolnego Playtime

Drodzy Rodzice!

Aby pomóc Państwu i dzieciom, Oxford University Press udostępniło stronę internetową  z kursu przedszkolnego Playtime. Na tej stronie umieszczone są materiały, gry, piosenki oraz bohaterowie, których dzieci poznają podczas zabaw w przedszkolu. Na stronie znajdują się również gotowe do wydrukowania strony z tekstami, które rodzice oraz dziecko mogą ozdobić podczas słuchania.

https://elt.oup.com/parent/playtime/?cc=pl&selLanguage=pl

https://elt.oup.com/student/playtime/?cc=pl&selLanguage=pl&mode=hub

Życzymy  dobrej zabawy!

Poniżej przedstawiamy kolejną ciekawą stronę, na której są materiały nie tylko utrwalające język angielski ale również możemy rozwijać różne umiejętności w języku polskim.

http://www.yummy.pl/pl

Oto wkraczacie do niezwykłego świata YUMMY! Gry dla dzieci uczą języków obcych wykorzystując wiedzę specjalistów oraz nowoczesne technologie interaktywne. Najefektywniejszą metodą przyswajania języków obcych jest nauka poprzez zabawę. Dlatego gry – to nie tylko źródło rozrywki, ale i okazja do poćwiczenia angielskiego.

Malowanki dla dzieci

Lubicie kolorować? To wspaniale, bo malowanki rozwijają wyobraźnię i zdolności plastyczne! Tutaj są dla was wesołe obrazki do kolorowania. Wystarczy przygotować kredki i wydrukować zamieszczone na tej stronie obrazki lub kolorować online na monitorze komputera. Na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie. Zatem do dzieła i udanej zabawy!

https://basn.pl/malowanki/

Zatem do dzieła i udanej zabawy