Uroczyste pasowanie w grupie 3-latków-24.11.2017

Pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim w życiu przeżyły przedszkolaki z grupy TYGRYSKÓW . Maluchy zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka.

             Dn. 24 listopada 2017r. najmłodsza grupa, 3-latki miały pierwsze wielkie świętowanie „PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom piosenki i wiersze, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor p. Danuta Jańczak za pomocą zaczarowanego ołówka  pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i odznakę.