W zdrowym ciele, zdrowy duch-festyn rodzinny-20.06.2018

W dniu 20 czerwca 2018 r.  w Przedszkolu nr 6 im. „Słoneczna Szósteczka” w Augustowie odbył się festyn rodzinny pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. W tym wydarzeniu uczestniczyły dzieci i Rodzice z naszej placówki. Na powitanie przedszkolaki zaprezentowały, przygotowany przez panie nauczycielki z przedszkola, program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wykonywały układy taneczne oraz inscenizację teatralną. Każda grupa z naszego przedszkola przygotowała swój występ,który obejrzeli zebrani goście ,wśród których był Burmistrz Miasta Augustowa-Wojciech Walulik. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło także innych atrakcji, gdyż na placu przedszkolnym dzieci bawiły się na tzw. „dmuchańcach”, animatorzy organizowali czas poprzez: pokazy cyrkowe, eksperymenty z ciekłym azotem, malowane twarzy, zabawy integracyjne dzieci i Rodziców, strzelanie z łuku,zabawy konstrukcyjne, przechodzenie po linie, pokaz baniek mydlanych itp. Nie zabrakło także atrakcji w postaci zabaw z szczudlarzem oraz postaciami z bajek: Smefrem oraz Tygrysem.To był dzień pełen wrażeń i wspaniałych zabaw dzieci z Rodzicami.