W związku z planowanym otwarciem przedszkola.

Szanowni Rodzice

W związku z planowanym otwarciem naszego przedszkola bardzo proszę o pobranie kart przyjęć ze strony internetowej przedszkola, wypełnienie i przyniesienie ich do poniedziałku 25.05.2020 r. do godziny 15.00. Jeżeli ktoś z Państwa nie ma możliwości wydrukowania  to można pobrać druk  w przedszkolu. Wypełnione karty przyjęć trzeba dostarczyć w następujący sposób:

– skan i przesłanie mailem: przedszkole6@post.pl

– wrzucenie do skrzynki pocztowej wiszącej przy drzwiach wejściowych

– dostarczenie osobiście ( położenie na parapecie przy głównym wejściu.

Przed wypełnieniem karty proszę wnikliwie  zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa oraz kryteriami przyjęć !!! Przedszkole pracuje w reżimie sanitarnym, więc zmienia się organizacja pracy placówki !!!!