Zapraszamy rodziców , aby 1% swojego podatku dochodowego przeznaczyli na organizację Fundacja Studencka Młodzi Młodym

ZAPROSZENIE

      Serdecznie zapraszamy rodziców , aby 1% swojego podatku dochodowego przeznaczyli na organizację Fundacja Studencka Młodzi Młodym. Fundacja w poprzednim roku rozliczeniowym  przeznaczyła na naszą placówkę 518,47 zł. Zamierzamy przeznaczyć te pieniądze na zorganizowanie festynu z okazji  I urodzin Słonecznej Szósteczki, który planowany jest na czerwiec 2017 roku. Dzięki Państwa ofiarności  być może wspólnie uda się nam zorganizować  ciekawą formę zajęć rozwijających zainteresowania dzieci. 

          Fundacja  Studencka Młodzi Młodym pomaga placówkom oświatowym  zdobywać środki w postaci dodatkowych funduszy i darowizn rzeczowych, a także wspiera wszelkie działania organizacyjne mogące umożliwić ich rozwój. Ze środków Fundacji zakupywane są pomoce szkolne oraz naukowe. Organizowane są  imprezy okolicznościowe, zajęcia dodatkowe dla dzieci, wyjazdy oraz wiele innych działań mających wpływ na  rozwój dziecka.