Dziś odbył się występ artystyczny w wykonaniu dzieci z Grupy „Misie”. Było dużo wzruszeń, wspomnień oraz miłych wspólnie spędzonych chwil:) Dziś życzymy samych sukcesów i powodzenia w szkole 🙂
SŁONECZNA SZÓSTECZKA
Jesteś tutaj: